Kategorier
Föreningen

NYTT DATUM för HfM adventsförsäljning

Händer för Missions adventsförsäljning flyttas till den 4 december (tidigare 27 nov) men med samma tid som tidigare; 11.00-14.00. Här kommer finnas allt ifrån handarbeten, hembakat bröd, saft och sylt m.m.

Kom och handla julklappar, pynt och bröd till julen – samtidigt som du gör en viktig insats för EFS internationella arbete.

Kontaktpersoner: Kerstin Einemo & Eva Lundeborg Karlsson

Händer för Missions adventsförsäljning flyttas till den 4 december (tidigare 27 nov) men med samma tid som tidigare; 11.00-14.00. Här kommer finnas allt ifrån handarbeten, hembakat bröd, saft och sylt m.m.

Kom och handla julklappar, pynt och bröd till julen – samtidigt som du gör en viktig insats för EFS internationella arbete.

Kontaktpersoner: Kerstin Einemo & Eva Lundeborg Karlsson